Hakkımızda - Maril Resort Hotel & Spa | Maril Resort Hotel & Spa ile didim de tatilinizin tadını çıkarın
Maril Resort Hotel & Spa

Tatilin Didim Hali; Maril Resort Hotel

1950 yıllarda kültürel ve tarihi bir hazine üzerine kurulu Mezopotamya’da inşaat ve konaklama sektörü ile başladığımız yolculuğumuza Ege’nin gözde tatil beldelerinden Didim’de hizmete açtığımız Maril Resort Hotel ile devam etmekteyiz.

Geçmiş tecrübelerimizden, kültürel ve tarihi zenginliklerimizden aldığımız ilham ile Anadolu misafirperverliğini yansıtarak bölge turizmine yeni bir soluk getireceğiz.

Didim’in huzurlu havasının keyfini konforlu ve lüks tesisimizin tüm alanlarında çıkarabileceğiniz bir hizmet sunmak önceliğimizdir.

Maril Resort Hotel & Spa

Genel Bilgilendirme

Maril Resort Hotel, Ege Denizi’ni ve Altınkum Plajı’nı kucaklayan eşsiz bir manzaraya sahiptir. Altınkum Plajı’nda Maril Resort Hotel misafirleri için hazırlanmış olan alanda misafirlerimiz kendilerini özel issedebilirler.

Didim’in ünlü gece kulüpleri ve barlarına çok yakın bir mesafede olmak misafirlerimize hem otel aktivitelerinin hem de şehrin gece hayatının zevkini yaşama şansı sunmaktadır. Misafirlerimiz çocuklarını akşamları Mini Club personeline emanet ederek, sevdikleri ile birlikte Didim gecelerini keşfedebilir, diledikleri eğlenceğeyi deneyimleyebilirler.