SPA&Wellness - Maril Resort Hotel & Spa | Maril Resort Hotel & Spa ile didim de tatilinizin tadını çıkarın
Maril Resort Hotel & Spa

SPA & Wellness

Tesisimizin Spa & Wellness salonunda tüm yıl stres altında kalmış yorgun bedeninizi dinlendirirken, masaj uzmanlarımızın ellerinden çıkan enfes doğu masajları ile ruhunuzuda dinlendirebilirsiniz.

Maril Resort Hotel’de Rahatlayın

Tesisimizin bünyesinde bulunan Spa & Wellness merkezinde dünyaca ünlü Türk hamamına, Masaj Bölümüne, Isıtmalı Kapalı havuzumuza ulaşabilir, dilerseniz VIP masajlarımızdan beğendiklerinizi deneyimleyebilirsiniz.

Otelimiz konaklayan misafirlerimizin konforlu ve rahat bir ortamda güzel vakit geçirebilmeleri için her detay düşünülerek dizayn edilmiştir.

Maril Resort Hotel & Spa

Genel Bilgilendirme

Maril Resort Hotel, Ege Denizi’ni ve Altınkum Plajı’nı kucaklayan eşsiz bir manzaraya sahiptir. Altınkum Plajı’nda Maril Resort Hotel misafirleri için hazırlanmış olan alanda misafirlerimiz kendilerini özel issedebilirler.Didim’in ünlü gece kulüpleri ve barlarına çok yakın bir mesafede olmak misafirlerimize hem otel aktivitelerinin hem de şehrin gece hayatının zevkini yaşama şansı sunmaktadır. Misafirlerimiz çocuklarını akşamları Mini Club personelimize emanet ederek, hiç endişe etmeden gece hayatının da keyfini çıkarabilecekler.